• Bültenimize Kaydolun

Rekor Hızda Entegre Rapor

Argüden Yönetişim Akademisi, 2019 Entegre Raporu’nu, 40 gün içerisinde bağımsız Denetim Raporu ile birlikte yayınlayarak bir ilke daha imza attı.

Rekor Hızda Entegre Rapor

Bu haber 12 Şubat 2020’de NTV’de yayınlanmıştır.

Daha kaliteli bir yaşam ve sürdürülebilir bir gelecek için yönetişim kalitesini geliştirmek misyonuyla 2014’te kurulan Argüden Yönetişim Akademisi, yönetişim kültürünün yerleşmesinde en etkili araçlardan biri olan ‘Entegre Raporlama’ alanında rol model olmaya devam ediyor. Argüden Yönetişim Akademisi, 2019 Entegre Raporu’nu, 40 gün içerisinde bağımsız Denetim Raporu ile birlikte yayınlayarak bir ilke daha imza attı.

Türkiye’de entegre rapor yayınlayan ilk kurum olan, 2015 yılında B20 Bilgi Ortağı olarak ‘Entegre Raporlama’nın G20 liderlerine sunulan öneriler arasında yer almasında rol alan Argüden Yönetişim Akademisi, paydaşların şeffaf ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesini sağlayan entegre raporun en kısa sürede yayınlanması alanında da dünyaya örnek olmayı hedefliyor.

Argüden Yönetişim Akademisi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Metin Çakmakçı:

“Sadece Türkiye’de değil, dünyada da Entegre Raporlamayı benimseyen öncü STK’lardan biriyiz. Benimsediğimiz Entegre Raporlama, paydaşları güven ve şeffaflık temelinde bilgilendirmek için en etkili raporlama şekli.  Doğru bilgilendirmeyi en kısa zamanda yapabilmek noktasında da örnek olmak istiyoruz. Akademimiz, Türkiye’de ilk Entegre Rapor yayınlayan kurum olmuştu.”

İlgili Kişiler

İlgili Raporumuz