• Bültenimize Kaydolun

Gamze Talay Feyzioğlu

Eğitim Programları Koordinatörü

Gamze Talay, profesyonel hayatına Argüden Yönetişim Akademisi’nde Etkinlik ve Proje Asistanı olarak başlamış, 6 yıl boyunca sürdürdüğü Kurumsal İletişim Uzmanı görevinin ardından mevcutta Eğitim Programları Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Bünyemizde çocuklara ve profesyonellere yönelik eğitim programlarının kurgulanması ve koordinasyonundan sorumludur. Halen belli kurumsal iletişim çalışmalarına aktif katkısını sürdürmektedir. Argüden Yönetişim Akademisi Gençlik Ağı'nın çalışmalarına eğitmen ve program bazlı danışman olarak katkı sağlamaktadır. 

Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nden “Sivil Toplumda İyi Yönetişim” ve “Kamuda İyi Yönetişim” uzmanlık sertifikalarına ayrıca Değer Raporlama Vakfı'ndan (önceden Uluslararası Entegre Raporlama Konseyi) onaylı “Entegre Raporlama” Sertifikasına sahiptir. Avrupa Konseyi'nin Katılımcı Demokrasi Okulu'nun Türkiye'de ilk mezunlarındandır.

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde tamamlamış olan Talay, yüksek lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde tamamlamıştır.

Biliyor muydunuz?

At binmeyi, resim yapmayı, dalış yapmayı seven Gamze; çocukların ve gençlerin gelişimine duyduğu ilgiyle birçok sosyal sorumluluk ve mentorlük projesinde de yer almaktadır.